ФІКСУЄМО НАСЛІДКИ РАКЕТНОГО ТЕРОРУ РФ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Експерти Сумського НДЕКЦ МВС регулярно виїжджають на місця влучання російських ракет і БПЛА в нашому регіоні та здійснюють фото- та відеофіксацію руйнувань. Дані заносять на спеціальну геоінформаційну платформу – мапу відновлення й руйнувань.

У  документуванні злочинів російської федерації залучені майже всі підрозділи Сумського НДЕКЦ МВС. Окрім фіксації руйнувань, наші експерти:

?здійснюють вибухотехнічні дослідження та дослідження вибухових речовин, продуктів вибуху та пострілу, пов’язаних зі збройною агресією росії;

? розраховують збитки, що виникли внаслідок знищення товарно-матеріальних та інших цінностей, а також розмір втраченої вигоди внаслідок припинення господарської діяльності в результаті збройної агресії російської федерації;

? проводять огляд зруйнованих ворогом будівель, автомобілів та інших об’єктів, фіксують і документують обставини обстрілів для проведення подальших лабораторних досліджень, визначають ступінь і масштаб пошкоджень і можливість подальшої експлуатації житлових будівель і виробничих споруд.

Усі докази воєнних злочинів рф надалі будуть об’єднані в базу, що зіграє важливу роль у судах всіх рівнів. Це – основа відповідальності росіян за скоєне зло на нашій  землі та за вчинені злочини проти миру, безпеки людей та міжнародного правопорядку.

Пам’ятаємо про правила інформаційної гігієни та не поширюємо фото і відео з місць влучання ворожих снарядів до офіційного повідомлення про це правоохоронних органів і влади.