ФАХІВЦІ СУМСЬКОГО НДЕКЦ МВС ПРАЦЮЮТЬ НА МІСЦЯХ ОБСТРІЛІВ ПРИКОРДОННИХ ТЕРИТОРІЙ ОБЛАСТІ

На цих кадрах – наш спеціаліст спеціальною камерою фіксує місце обстрілу цивільної інфраструктури м. Глухів Сумської області. Прилад робить фото- та відеофіксацію в панорамному вигляді. Така зйомка дозволяє максимально точно передати руйнування, що спричинені обстрілами.

У документуванні злочинів рф задіяні одразу кілька підрозділів Сумського НДЕКЦ МВС. Наші експерти:

здійснюють дослідження вибухових речовин, продуктів вибуху та пострілу, пов’язаних зі збройною агресією росії;

розраховують майнову шкоду (збитки), що виникла внаслідок знищення товарно-матеріальних та інших цінностей, а також розміру втраченої вигоди внаслідок припинення господарської діяльності (виробництво, торгівля, оренда та інші) у результаті збройної агресії російської федерації;

проводять огляд зруйнованих ворогом будівель, автомобілів й інших об’єктів, фіксують і документують обставини обстрілів для проведення подальших лабораторних досліджень, визначають ступінь і масштаб пошкоджень і можливість подальшої експлуатації об’єкта.

Працюємо, щоб база доказів злочинів рф дозволила в майбутньому притягнути ворога до відповідальності. Постійно беремо участь у заходах із фіксації військових злочинів на території області. З вірою в Перемогу України!