Експертиза спиртовмісних сумішей

Значної шкоди економіці України завдає присутність на ринку держави недоброякісних та небезпечних для вживання харчових продуктів, в тому числі алкогольних напоїв. Одним з факторів, що ускладнює контроль якості, є широкий асортимент продуктів харчової промисловості, зумовлений великою кількістю підприємств-виробників та появою на продовольчому ринку України нових марок продукції. Підприємства, а насамперед новоутворені структури, з метою скорочення витрат на виробництво та отримання надприбутків порушують технологічні процеси, умови виробництва, зберігання та реалізації продукції, внаслідок чого недоброякісні продукти поступають до споживачів, що становить загрозу життю та здоров’ю населення і завдає державі значних економічних збитків.

Ефективність заходів по боротьбі з фальсифікацією лікеро-горілчаної продукції на загальнодержавному рівні залежить від результативності роботи правоохоронних органів, підвищити яку можливо лише за умов постійної взаємодії та координації зусиль оперативних, слідчих підрозділів та Експертної служби МВС України.

Бажаєте отримати достовірні відомості щодо якісного складу лікеро-горілчаної продукції? Зверніться до команди професіоналів, експертів Сумського НДЕКЦ МВС – керуйтеся лише актуальною інформацією та не дайте себе обдурити!

Орієнтовний перелік вирішуваних питань:

1. Чи є надана на дослідження рідина спиртовмісною? Якщо так, то якою, та яка її міцність?

2. Чи відповідає представлена на дослідження рідина вимогам діючого державного стандарту (ДСТУ)?

3. Чи відповідає представлена на дослідження рідини даним, зазначеним на етикетці, у сертифікаті якості?

4. Чи є вилучена рідина спиртним напоєм домашнього виготовлення?

5. Чи є надана на дослідження рідина етиловим спиртом, а якщо так, то чи відповідає вимогам ДСТУ?

Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись за консультацією до відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Сумського НДЕКЦ МВС, за телефоном: (0542) 66-77-26.