До земельної реформи залишилось…

Реформа землі дискусійна: дехто виступає проти, у свою чергу прихильники реформи стверджують, що мораторій сповільнює економічний розвиток і заохочує корупцію.

Яка вартість земельної ділянки або її частки? Яка вартість права користування земельною ділянкою? Чи відповідає оцінка земельної ділянки діючим вимогам? Чи відповідають документація із землеустрою вимогам земельного законодавства? Чи відповідає зміна цільового призначення земельної ділянки вимогам законодавства? Чи відповідає фактичне землекористування правовстановлюючим документам на земельні ділянки?

На ці та багато інших запитань відповідали експерти Сумського НДЕКЦ МВС разом з представниками Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в ході практичної зустрічі з жителями віддалених населених пунктів Сумщини.

Сумський НДЕКЦ МВС постійно розвивається та розширює нові напрями роботи з метою повного та якісного забезпечення потреб регіону.

Дякуємо нашим партнерам за сприяння у поширенні досить важливої та актуальної інформації! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!