До 30-ї річниці Незалежності України
Керівництво Сумського НДЕКЦ МВС з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України організувало для працівників установи урочистий захід з привітанням та солодкими подарунками. У своїй вітальній промові директор центру Роман Радченко акцентував увагу та тому, що це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
Вітаємо всіх колег з прийдешніми святами!
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/4-1024x755.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/5-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/3-1-1024x557.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/6-1-1024x683.jpg)