ДІТЯМ – СВЯТО, ПОДАРУНКИ ТА УКРАЇНСЬКІ КНИГИ ДО ВЕЛИКОДНЯ!

Напередодні світлого Великодня відвідали Штепівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат. Уже багато років ми опікуємося цим закладом та підтримуємо діток, які мають особливі потреби.

Колектив Сумського НДЕКЦ МВС подарував малятам стіл-пісочницю з підсвіткою, українські дитячі книги та, звісно, пасочки.

Фахівці нашого центру зібрали українську дитячу літературу на прохання керівництва школи-інтернату, адже там провели ревізію бібліотеки і вилучили російськомовні книги з користування.

«Дякую кожному, хто долучився до збору книг. Адже в єдності ми можемо більше! Приємно, що вихователі дбають про те, що читають дітки. І для нас честь приєднатися до патріотичного виховання маленьких українців і українок. Даруємо діткам кілька ящиків цікавих, яскравих українських книг. Приємних подорожей світом української літератури. Бажаємо діткам міцного здоров’я та довгого щасливого життя під мирним небом України! Вітаємо їх і колектив навчального закладу з прийдешнім Великоднем!», – зазначила директор Сумського НДЕКЦ МВС Тетяна Міщенко.

Директор Штепівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Віктор Харченко: «Стіл-пісочниця з підсвіткою нам необхідні для проведення інтерактивних занять із дітлахами. Це важливо для корекції їхньої поведінки та розвитку. Книги теж для нас дуже на часі! Дякуємо сумським експертам за багаторічну підтримку нашого закладу. Ми це дуже цінуємо! Навзаєм вітаю зі святом і бажаю, щоб доброта поверталася їм здоров’ям і щасливою долею. Зі святом!».

Традиційно вихованці закладу підготували для гостей святковий концерт, де продемонстрували свої таланти. Дякуємо їм за настрій і казкову атмосферу, а нашим захисникам і захисницям за можливість зустрічати Великдень.

З вірою в Бога, ЗСУ та Перемогу!

Христос Воскрес!