ДІЛИМОСЯ ПРАКТИЧНИМИ ЗНАННЯМИ
Сьогодні, працівники Сумського НДЕКЦ МВС, завітали до студентів коледжу Сумського аграрного університету. Зустріч розпочалася з презентації про роботу судових експертів.
Майбутні юристи ознайомились із основними видами судових експертиз, а також особливостями професії судового експерта. Досвідчені спеціалісти з різних напрямів, показали на практиці свої знання, вміння та навички.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-1024x682.jpg)
Особлива увага була приділена трасологічним та почеркознавчим дослідженням, адже даний напрямок є надзвичайно цікавим та пізнавальним.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/2-1024x683.jpg)
Захід справив позитивне враження на слухачів, оскільки кожен мав змогу поспілкуватись із фахівцями центру та отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання. До того ж отриманий досвід неодмінно знадобиться у практичній діяльності.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/4-1024x683.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/5-1-1024x683.jpg)
Від імені Сумського НДЕКЦ МВС побажаємо студентам коледжу Сумського аграрного університету успішного навчання, прогресивних знань та цілеспрямованості. Щиро сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!