Антикорупційне законодавство: вивчаємо та застосовуємо
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-1-1024x557.jpg)
Працівники Сумського НДЕКЦ МВС приймають активну участь у антикорупційних заходах. Боротьба з корупцією в нашій державі продовжує залишатися в центрі суспільної уваги, адже системність цього явища несе в собі значну загрозу.
Так, вчора, на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, працівники НДЕКЦ дистанційно з дотриманням всіх протиепідемічних заходів прийняли участь у навчанні на тему: «Закріплення основних положень антикорупційного законодавства України».
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/2-1024x561.jpg)
Керівництво та колектив Сумського НДЕКЦ МВС висловлює вдячність організаторам за проведення змістовного та цікавого заходу.