Антикорупційне законодавство. Навчаємося разом!
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/imgonline-com-ua-Resize-org5kW0Labex0F-1024x683.jpg)
Працівники Сумського НДЕКЦ МВС повсякчас вживають заходи спрямовані на дотримання загальної антикорупційної стратегії держави.
Тому з метою реалізації основних положень Програми розвитку Сумського НДЕКЦ МВС на 2019-2020 роки, а також задля поглиблення знань з основних положень антикорупційного законодавства, отримання методичних рекомендацій з організації роботи із запобігання та виявлення корупції, ознайомлення з міжнародними підходами до виховання доброчесності для працівників структур сфер безпеки та оборони, персонал нашої установи прийняв участь у дистанційному навчанні (в режимі конференц-зв’язку) для працівників територіальних органів МВС, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС, організованому та проведеному на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.
В ході навчання були висвітлені теоретичні та практичні аспекти дієвого впровадження превентивних інструментів зі здійснення в межах повноважень заходів щодо запобігання і протидії корупції в закладах, установах і на підприємствах, що належать до сфери управління МВС.
Керівництво та колектив Сумського НДЕКЦ МВС висловлює вдячність організаторам за проведення змістовного заняття, сподіваючись на подальшу співпрацю.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/imgonline-com-ua-Resize-5zR1FwLfaWk9H8hc-1024x683.jpg)