8-9 травня — мужність, патріотизм благородство…

8 травня — День пам’яті та примирення, 9 травня — День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – ці дати завжди будуть для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

Пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу рідної землі.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою. Вічна їм, світла пам’ять! Їх великий подвиг назавжди залишиться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.

Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники Другої світової війни! Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни.  

Від імені колективу Сумського НДЕКЦ МВС та від себе особисто, дозвольте побажати вам, вельмишановні ветерани, дорогі друзі, колеги, партнери, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму!

Зі святами!

З повагою
директор Сумського НДЕКЦ МВС                     
Роман РАДЧЕНКО