НАШІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ НА «ДИНАМІАДІ-2022»
Минулого тижня в Фізкультурно-оздоровчому комплексі «Динамо» відбулися ігри ІІ групи чемпіонату Сумської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з волейболу за програмою змагань «Динаміада-2022» серед команд війсковослужбовців, працівників поліції, працівників та службовців підрозділів правоохоронних органів та рятувальних служб області .
У змаганнях взяла участь команда Сумського НДЕКЦ МВС. Наші колеги показали злагоджену, тактичну гру.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSC_0099-683x1024.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSC_9809-683x1024.jpg)
За підсумками змагань було визначено переможців та призерів, зокрема, «Кращим захисником» став наш колега — Бєсєдін Ігор, провідний інженер з комп’ютерних систем.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_8925-1024x683.jpg)
Бажаємо нашим спортсменам нових перемог та звершень!