21 РІК З ВАМИ, 21 РІК ДЛЯ ВАС…
У Сумському НДЕКЦ МВС відбулися урочистості з нагоди 21 річниці утворення Експертної служби МВС. Працівників установи привітали керівники Головного управління Національної поліції та Служби безпеки в Сумській області, очільники обласної та міської ради.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/imgonline-com-ua-agammaUdv824Gza8wr-1024x713.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/imgonline-com-ua-Sharpen-C2cWz6ZVC8bAR0du-1024x653.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/imgonline-com-ua-Sharpen-d14BpuKOeluS-1024x693.jpg)
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/imgonline-com-ua-Sharpen-Y2uVgWDc4O0-1024x618.jpg)
За високий професіоналізм, відданість справі, сумлінне та бездоганне виконання обов’язків персонал Сумського НДЕКЦ МВС отримав Почесні грамоти, Подяки та Вітальні адреси.
![](http://ndekc.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-2-1024x666.jpg)
Ще раз вітаємо наших колег зі святом, бажаємо їм міцного здоров’я та благополуччя, професійного росту, невичерпної енергії та задоволення від своєї справи!