Сумські експерти продовжують і надалі виявляти «фальшиві» транспорті засоби та документи на них.

Працівники Сумського НДЕКЦ МВС України продовжують виявляти «липові» автівки та документи на них...  

У листопаді та на початку грудня поточного року виявлено 11 таких транспортних засобів.

Так, до судових експертів звернувся з заявою громадянин М. аби провести експертне дослідження нещодавно придбаного автомобіля AUDI А6. У результаті проведення дослідження зазначеного авто експерт дійшов висновку, що ідентифікаційний номер кузова, ідентифікатор автомобіля та реєстраційний номер не відповідають заводському способу нанесення для маркування кузовів та ідентифікаторів автомобілів даної моделі. А при ретельному дослідженні "Свідоцтва про реєстрацію ТЗ" виявлено, що наданий документ не відповідає вимогам до бланків, які знаходяться в офіційному обігу і є підробкою.

images/avto_dec_4.png

Вже при наступному експертному дослідженні автомобіля ВАЗ 21053 експертами було виявлено, що номерна панель з номером кузова встановлена саморобним способом.

images/avto_dec_2.png

При перереєстрації легкового вантажопасажирського авто RENAULT TRAFIC експертами було встановлено, що номерна панель з номером кузова вварена в автомобіль не заводом-виробником. Дублююча наклейка з VIN виготовлена та закріплена не заводом-виробником.

images/avto_dec_1.png

У результаті проведення огляду автомобіля ВАЗ 21061 було встановлено, що номерна панель вварена кустарним (не заводом виробником) способом.

При проведенні дослідження наступного авто AUDI 80 було встановлено, що ідентифікаційний номер кузова автомобіля, номерний знак змінені шляхом видалення номерної панелі (задньої стінки моторного відсіку) з часткою нижньої полиці панелі повітряного притоку та передніми опорами амортизаторів та вварюванням саморобним способом на її місце номерної панелі з іншим номером.

images/avto_dec_3.png

Про дані факти повідомлено правоохоронні органи. Всі реєстраційні документи та автомобілі передані до територіальних відділів поліції для подальшого з’ясування обставин. А експерти вкотре наголошують, що проводити експертний огляд авто перед купівлею – це важливий момент, який допоможе убезпечити себе від невдалого придбання транспортного засобу.

                                                                                                                                          Сумський НДЕКЦ МВС України

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__