Судовий експерт з контролю якості та метрологічного забезпечення Сумського НДЕКЦ підвищив свою кваліфікації.

 Керівництвом Експертної служби МВС та Сумського НДЕКЦ МВС приділяється велика увага питанню дотримання якості та метрологічного забезпечення, оскільки даний напрям роботи є невід’ємною частиною при проведенні досліджень.

З цією метою, головний судовий експерт з контролю якості та метрологічного забезпечення Сумського НДЕКЦ МВС Манько Є.С., пройшла навчання у Навчально-методичному центрі з підготовки до сертифікації персоналу Сумського державного університету зі спеціальності: «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» за спеціалізацією «Калібрування та повірка засобів вимірювальної техніки».

Основна тематика курсів підвищення кваліфікації охопила важливі засади та принципи з технічного регулювання та акредитації, технічні засади та сучасне національне законодавство у сфері метрології. Розглянули основні положення стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 та ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій». Розглянули практичні питання калібрування та повірки сучасних засобів вимірювальної техніки тощо.

images/conf_man_2.JPG

По закінченню навчання судовий експерт захистила випускну роботу на тему: «Розроблення методики оцінювання невизначеності вимірювання вологості сухих біологічних препаратів» та отримала свідоцтво.

                                                                                                                                          Сумський НДЕКЦ МВС України

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__