Вибухотехнічна експертиза як один із актуальних напрямів роботи Експертної служби.

Вибухотехнічна експертиза: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку ...  

саме під таким гаслом відбувся на початку листопада на базі Медичного реабілітаційного центру МВС «Пуща водиця» міжвідомчий науково-практичний семінар.

Організатори заходу, вибухотехніча лабораторія ДНДЕКЦ МВС, зібрали на семінар досвідчених спеціалістів та фахівців у галузі проведення судової вибухово-технічної експертизи. Участь у даному заході прийняли і судові експерти Сумського НДЕКЦ МВС.

Основна тематика заходу охопила важливі аспекти стану та перспективи розвитку судової вибухово-технічної експертизи, адже з кожним роком актуальність цих видів досліджень дедалі збільшується. Заходи, передбачені програмою науково-практичного семінару носили практичний характер та ставили за мету обмін практичним досвідом, що накопичили фахівці у даній галузі та обговорення практичних ситуацій, які виникають під час проведення даного виду експертиз. Окремо було розглянуто питання перспективи розвитку судової вибухово-технічної експертизи, обговорено актуальні питання науково-методичного характеру, з метою вирішення протиріч, які виникають при виконанні судових вибухотехнічних експертиз.

 

                                                                                                                                          Сумський НДЕКЦ МВС України

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__