Співпраця з вищими навчальними закладами як добра традиція.

Сумський НДЕКЦ МВС продовжує і надалі співпрацювати з вищими навчальними закладами Сумщини....  

Так, з метою підвищення загального рівня правової культури та освіти молоді, набуття ними необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, а також підвищення іміджу Експертної служби МВС 8 листопада 2018 року відбулося підписання Меморандуму про двосторонню взаємодію та співпрацю між Сумським НДЕКЦ МВС та Навчально-науковим інститутом права Сумського державного університету.

images/mem_1.JPG

Метою Меморандуму є створення основи для взаємної співпраці, обміну досвідом та інформацією, а також зміцненням зв’язків між Сторонами..

images/mem_2.JPG

Від імені НДЕКЦ Меморандум підписав директор Роман Вікторович Радченко, від імені Інституту – завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства, доктор юридичних наук, доцент Володимир Васильович Пахомов. Перед підписанням договору Сторони обговорили ряд питань щодо напрямів наукової співпраці: організація спільних наукових заходів, наукове керівництво дисертаційними дослідженнями, проходження студентами стажування та практики на базі НДЕКЦ тощо.

images/mem_4.JPG

Цим документом установи висловили зацікавленість у розвитку взаємної співпраці, здійсненні спільної науково-дослідної діяльності, всебічної підтримки талановитої студентської молоді, а також допомоги їм у здобутті ґрунтовної освіти та підвищенні рівня професійної підготовки у галузі експертної діяльності. Сторони зазначили, що подальша співпраця буде плідна та корисна для обох установ та відкриє нові можливості у сфері наукової, навчально-методичної та практичної діяльності.

                                                                                                                                          Сумський НДЕКЦ МВС України

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__