І дозвілля, і наука…

Шкільні канікули – найсприятливіший час для змістовного дозвілля і відпочинку дітей та учнівської молоді...  

Саме тому 02.11.2018 року Сумський НДЕКЦ МВС організував для школярів 6 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 цікаву подорож до стін Експертної установи.

images/uch_mol_1.JPG

Екскурсія розпочалась з ознайомчої профорієнтаційної бесіди та презентації Експертної служби, під час яких учнів ознайомили із основними завданнями, які покладаються на спеціалістів служби, напрямами проведення судових експертиз та порядком проходження навчання за спеціальністю.

images/uch_mol_2.JPG

Продовжив пізнавальну розповідь досвідчений експерт, який продемонстрував на практиці спосіб вилучення слідів пальців рук та надав можливість учням самостійно спробувати себе у якості «дослідників» по виявленню відбитків рук. Наступним етапом було відвідування школярами лабораторії, в якій проводять різноманітні дослідження наркотичних засобів. Учнів в черговий раз попередили про шкідливий вплив наркотичних засобів на організм людини. Завершив проведення екскурсії експерт-баліст, який продемонстрував учням зразки холодної та вогнепальної зброї, повідомив про кримінальну відповідальність за незаконне зберігання, носіння зброї, а також про невтішні наслідки невмілого поводження зі зброєю.

images/uch_mol_5.jpg

По завершенню екскурсії, учні та класний керівник висловили вдячність керівництву та працівникам Експертної установи за проведення цікавого та корисного дозвілля і виявили бажання продовжувати тісну співпрацю з НДЕКЦ, а деякі школярі, навіть в такому юному віці, висловили бажання здобувати теоретичні знання і практичні навички роботи судових експертів.

images/uch_mol_6.JPG

                                                                                                                                          Сумський НДЕКЦ МВС України

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__