Участь у Міжнародній науково-практичній конференції.

16-19 жовтня 2018 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція присвячена Дню автомобіліста і дорожника.  


Активну участь в даному заході прийняв завідувач сектору автотехнічних досліджень Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Сергій Кривенко.

На конференцію з усієї країни та ближнього зарубіжжя були запрошені вчені, практики та фахівці в галузі автомобільного транспорту. Під час її проведення учасники визначили ряд основних тематичних напрямів роботи присвячених новітнім технологіям розвитку автомобільного транспорту. Окремо були розглянуті питання автотехнічної експертизи та безпеки дорожнього руху. Особливу увагу було приділено дотриманню Правил дорожнього руху водіями транспортних засобів та пішоходів під час перетину ними дороги на нерегульованих пішохідних переходах.

images/men_conf2.JPG

Зустріч пройшла в активній діловій формі та невимушеній обстановці. По завершенню конференції були підведені підсумки роботи та наголошено про актуальність і важливість даного напряму роботи.

                                                                                                                                          Сумський НДЕКЦ МВС України

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__