До уваги громадян та суб’єктів господарювання Сумщини!

Якщо у Вас виникли спірні земельні питання Сумський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України пропонує Вам нову послугу проведення земельно-технічної експертизи.  


Земельно-технічна експертиза – це дослідження розподілу земель та визначення порядку користування земельними ділянками, яке проводиться фахівцем, що володіє спеціальними знаннями у дані області. В рамках проведення цього дослідження наші експерти допоможуть розібратися у багатьох спірних земельних питаннях, а саме:

  • встановлять фактичні межі та площу земельної ділянки;

  • визначать відповідність меж ділянки правовстановлюючим документам;

  • визначать варіанти поділу земельної ділянки або порядок користування;

  • встановлять факт наявності зміщення паркану між сусідськими земельними ділянками та ін.

Цей вид дослідження у багатьох випадках допомагає уникнути необхідності звернення до суду та може здійснюватися як за ухвалою суду, так і за заявою фізичних або юридичних осіб. Якщо Ви не можете визначити, який саме підвид земельної експертизи Вам потрібен, достатньо зателефонувати до Сумського НДЕКЦ МВС за телефоном (0542)667729 або звернутися за адресою: м. Суми, вул. Промислова 8 і описати обставини справи, і ми визначимо вид експертизи, який Вам потрібен, а також допоможемо сформулювати питання для подальшого дослідження.

По закінченню конференції учасники отримали сертифікати відповідного зразка. Зустріч видалася цікава та пізнавальна і пройшла в дружній та теплій атмосфері.

                                                                                                                                          Сумський НДЕКЦ МВС України

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__