• VTEM Image Show

  У ЛАБОРАТОРІЇReadmore

  Your content1
 • VTEM Image Show

  ЕКСПЕРТ-АВТОТЕХНІКReadmore

  Your content2
 • VTEM Image Show

  ПЕРЕВІРКА АВТОReadmore

  Your content3
 • VTEM Image Show

  ВІДСТРІЛ ЗБРОЇReadmore

Сумський НДЕКЦ МВС проводить автотехнічну, фотехнічну експертизи!

 Статистика ДТП на дорогах України вражає: лише з початку року сталося майже 57 тис. дорожньо-транспортних пригод, в яких травмовано 10150 осіб, 988 загинули (3 особи на добу!). Нажаль ніхто не застрахований від неприємностей на проїжджій частині. Тож як встановлюється істина у разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди та хто допомагає у цьому складному та рутинному процесі?

В загальній практиці такі дані визначаються слідством або судом зі слів учасників пригоди чи свідків. Також можливе експериментальне визначення параметрів руху шляхом відтворення обстановки і обставин пригоди.

images/news/pic_188.jpg

На теперішній час існує багато різноманітних технічних засобів фіксації дорожніх обставин, це і різні відеокамери зовнішнього нагляду, і автомобільні відеореєстратори, які набули широкої популярності серед водіїв.

Дані технічні засоби дозволяють виконувати безперервну фіксацію дорожніх обставин із записом на цифрові носії інформації. Використання таких записів в експертній практиці дозволить отримати об’єктивні вихідні дані для виконання автотехнічних експертних досліджень.

Під час експертного дослідження обставин дорожньо-транспортної пригоди експертами з автотехнічних досліджень використовуються вихідні дані, які, звичайно, задаються у постанові слідства або містяться у матеріалах справи. Такі вихідні дані стосуються як просторово-динамічних характеристик, таких як швидкості руху транспортних засобів або інших учасників пригоди, так і час їх руху, відстані, які вони подолали з моменту виникнення небезпеки до зіткнення або наїзду, так і самих обставин пригоди, або локальних параметрів – розташування учасників на проїзній частині, наявність дорожньої розмітки, сигналів світлофорів та інших.

Предметом комплексного автотехнічного, фототехнічного і відеотехнічного дослідження експертизи є фактичні дані про механізм розвитку ДТП та обставини справи, встановлювані за результатами дослідження, як за матеріалами справи – схемами до протоколів огляду місця пригоди, слідчих експериментів, викопіюваннями з плану міста, діаграмами роботи світлофорних об’єктів; так і за відеозаписами пригоди з камер відеоспостереження, відео реєстраторів та інших засобів відео фіксації.

Бережіть себе та оточуючих від аварійних «пригод» на дорогах, а у разі їх виникнення пам’ятайте – експерти Сумського НДЕКЦ МВС завжди прийдуть на допомогу та відслідкують істину картину подій!

 

Сумський НДЕКЦ МВС України

 

ПІЗНАВАЛЬНО 

Prev Next
До уваги громадян та суб’єктів господарювання Сумщини!

До уваги громадян та суб’єктів господарю…

Якщо у Вас виникли спірні земельні питання...

Обережно, «фальшивка»!

Обережно, «фальшивка»!

Матеріал газети "Сумщина"(20361) № 48 від 30.11.2017...

Положення про реєстр атестованих експертів НДЕКЦ МВС України

Положення про реєстр атестованих експерт…

затверджено наказом МВС України № 710 від...

Судовий-експерт. Що чекає на того, хто обирає цю професію?

Судовий-експерт. Що чекає на того, хто о…

Різного роду фільми, статті та книги склали...

Акредитація ДНДЕКЦ МВС

Акредитація ДНДЕКЦ МВС

ДНДЕКЦ МВС України акредитовано за міжнародним стандартом...

КОНТРОЛЬНИЙ ВІДСТРІЛ ЗБРОЇ 

Проведення контрольного відстрілу зброї

Проведення контрольного відстрілу зброї

Документи для оплати. Графік проведення.

Read more
Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__