• VTEM Image Show

  У ЛАБОРАТОРІЇReadmore

  Your content1
 • VTEM Image Show

  ЕКСПЕРТ-АВТОТЕХНІКReadmore

  Your content2
 • VTEM Image Show

  ПЕРЕВІРКА АВТОReadmore

  Your content3
 • VTEM Image Show

  ВІДСТРІЛ ЗБРОЇReadmore

Наші новини

Акредитація ДНДЕКЦ МВС

 

ДНДЕКЦ МВС України акредитовано за міжнародним стандартом ІSO/ІЕС 17025

З 14.03.2012 Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (ДНДЕКЦ) МВС України акредитовано за міжнародним стандартом ISO/IEC 17025 ,,Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій” у галузі проведення балістичних та трасологічних досліджень; досліджень холодної зброї і конструктивно схожих з нею виробів; піротехнічних виробів; наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів; комп’ютерно-технічних та молекулярно-генетичних досліджень.

З 2002 року ДНДЕКЦ є членом Європейської мережі судово-експертних установ (ЄМСЕУ), яка була утворена в 1993 році. Сьогодні до мережі входять 64 установи з 36 країн Європи. Відповідно до Статуту ЄМСЕУ її членами можуть бути виключно акредитовані лабораторії. У рамках співробітництва з ЄМСЕУ ДНДЕКЦ отримав допомогу в упровадженні системи управління якістю в галузі трасології та дослідження наркотичних засобів від Криміналістичної лабораторії Швеції (SKL). Але міжнародне співробітництво Експертної служби МВС не обмежується лише територією Європи. Так, з 2007 року ДНДЕКЦ брав активну участь в діяльності Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ІСІТАР) Департаменту Юстиції США, яка реалізується в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Урядами Сполучених Штатів Америки та України.

За сприяння американської Сторони 16-20 серпня 2010 року було проведено акредитаційний аудит ДНДЕКЦ Національним агентством з акредитації України спільно з технічними експертами з Криміналістичного центру Департаменту поліції при МВС Литви, за результатами якого ДНДЕКЦ згодом було видано атестат акредитації

Після отримання акредитації ДНДЕКЦ МВС України діяльність Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ІСІТАР) Департаменту Юстиції США пов’язана з наданням допомоги в акредитації регіональним підрозділам Експертної служби. Отже, обраний Експертною службою МВС України шлях на акредитацію відображає сучасні світові тенденції розвитку експертних установ і дозволяє надати нашим замовникам ще більшої впевненості в об’єктивності, всебічності та повноті експертних висновків.

ПІЗНАВАЛЬНО  

Контрольний відстріл зброї  

Проведення контрольного відстрілу зброї

Проведення контрольного відстрілу зброї

Графік проведення контрольного відстрілу...

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__