Дослідження технічного укріплення стрільбищ і тирів

Послуга з дослідження технічного укріплення стрільбищ і тирів

Об’єктом даного виду досліджень є закриті, напіввідкриті, відкриті (польові) тири та стрільбища, призначені для стрільби з вогнепальної, пневматичної та холодної (луки та арбалети) зброї.

В ході дослідження працівники Сумського НДЕКЦ МВС здійснюють виїзд за місцем розташування об’єкту і проводять оцінку відповідності характеристик тиру (стрільбища) Державним будівельним нормам (ДБН), після чого складають висновок щодо його технічної укріпленості.

Дослідження проводиться на підставі заяви та/ або договору про надання послуги.

Мінімальний строк проведення до 10 діб (п. 15 Інструкції з організації проведення та оформлення експертних проваджень у підрозділах Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої наказом МВС від 17.07.2017 № 591).

Вартість послуги з дослідження технічного укріплення стрільбищ і тирів складає 6768 грн. (з ПДВ) за один об’єкт (Перелік платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розмір плати за їх надання, затверджений постановою КМУ №1098 від 26.10.2011)

Безкоштовну консультацію з приводу складання заяви та оформлення договору замовник може отримати за телефоном (0542) 66-77-33.